Výuka portugalštiny

DSC_4112.jpg

Soukromé lekce portugalské a brazilské
portugalštiny prezenčně v Praze
nebo online kdekoli jinde.

Výuka je dělaná na míru dle vašich požadavků.

Co je třeba si promyslet?

- portugalská či brazilská portugalština?
- jednou či dvakrát týdně?
- ranní / odpolední /večerní lekce?
- prezenční / online výuka?
- lekce 60 min / 90 min / 120 min ?

Co o mně říkají studenti?

„Veľmi oceňujem kvalitu výučby Barbory Sýkorovej a to najmä vďaka jej profesionálneho prístupu. Momentálne som schopný vďaka nej rozprávať plynule v jednom z top miest na svete Rio de Janeiro. Odporúčam navštíviť ale samozrejme aj zo znalosťou portugalského jazyka aby ste si užili pobyt naplno." M.

„Bára se skvěle přizpůsobí potřebám studenta, připravuje skvělé materiály a hodina je fakt na míru ušitá té konkrétní individualitě. Já osobně mám ráda jazyky v praxi a s Bárou jako začátečnice jsem měla dojem, že po pár hodinách už jsem schopna vést základní konverzaci! To mi samozřejmě dalo velkou sílu a motivaci v učení se tohoto krásného jazyka! Bára je usměvavá jako to portugalské či brazilské slunce! Může vyučovat obě portugalštiny, případně vysvětlit rozdíly mezi nimi. Je zapálená do lusofonního prostředí i kultury, podnikla tam mnoho cest a její přednášky a výstavy fotografií jsou fascinující, jazyk v tomto kontextu je právě o to šťavňaťější." V.

„Zodpovednosť, dôslednosť aktívny prístup. Barborka má precízne pripravené hodiny. Dokáže rýchlo reagovať na aktuálne vnímanie človeka a prispôsobiť mu výuku. Odporúčam najviac na svete!" S.

„Bára je skvělá učitelka portugalštiny! Je velmi spolehlivá, na čem se s ní dohodneme, to vždy platí. Svoji výuku přizpůsobuje přesně tomu, co potřebujeme a o co jí poprosíme. Její hodiny jsou rozmanité, snaží se střídat jak konverzaci, tak i gramatiku nebo poslech. Vše dokáže srozumitelně vysvětlit i pro úplné začátečníky. Na hodiny portugalštiny se díky Báře vždy těším! :)" B.

Máte zájem o lekce portugalštiny? Kontaktujte mě!

V současné době je kapacita studentů naplněna.

Děkuji!!