„Barča je prostě úžasná a focení s ní je zážitek, který byste si neměli nechat ujít! Zajistí Vám full servis od čaje na uvítanou přes líčení až po neuvěřitelný pocit, kdy si nad svými fotkami jednoduše řeknete WOW! Navíc je to velmi inspirativní žena, která Vás svou osobností ohromí a dodá Vám energii pustit se do něčeho NOVÉHO. Takže všem vřele doporučuji!!" T.

„Barborka je skvělá, šikovná, nápaditá, svědomitá fotografka. Je na ní stoprocentní spolehnutí, je velmi pečlivá. Nejen že vám udělá fotky, na kterých si budete připadat krásná/krásný/krásní, ale jelikož je to i moc milá, hodná dívka, s dobrým srdíčkem, zanechá ve vás pocit, že se budete cítit krásní vždy, nejen na těch fotkách. Umí pohladit po duši, dodat sebevědomí, a ještě k tomu Vám udělat krásné fotografie, které mají hloubku, a ve kterých můžete spatřit Vaši duši..Umí zachytit člověka, takového jaký je..., proto její fotky jsou přirozené a krásné." K.

„Obrovská spokojenost. Naprosto profesionální přístup a přitom tak lidský a milý. Vždy vyjde vstříc a nikdy neměla s něčím problém, se vším pomůže a poradí. Nedělá jí problém vcítit se do role vizážistky a ten výsledek potom je dechberoucí. Nádherné momenty, malé i velké radosti, to vše vám zachytí na celý život. Vřele doporučuji! Pro mě nejlepší fotografka, kterou jsem poznala." J.