Focení, videa, psaní článků, výuka portugalštiny, cestovatelské a motivační přednášky, vision board kalendář, přeměna vašich interiérů a filmový festival. Vše se záměrem ukázat vám vaši krásu a výjimečnost, udělat váš život spokojenější.

Vše začalo v České Třebové, když mi bylo 14 let. Za našetřené peníze jsem si pořídila fotoaparát. To jsem ještě nevěděla, že se fotografování stane mou životní náplní. O rok později jsem odešla do Prahy, abych studovala fotografickou tvorbu.  

Věnuji se focení lidí. Fotím různé akce, svatby, rodiny i portréty. Nejvíce mě baví ukazovat lidem jejich krásu, učit je milovat sebe sama. A tak se vždy snažím kromě finálních fotografií lidem poskytnout příjemný zážitek během focení. Od pohoštění, vizážistické služby

a společného výběru oblečení  až po vykouzlení úsměvu na rtech během focení.

Kromě focení se věnuji psaní článků o životě a cestování, výuce evropské a brazilské portugalštiny a cestovatelským a motivačním přednáškám. Se svou kolegyní se věnuji tvorbě vision board kalendáře a s týmem Kino Brasil společně každým rokem připravujeme festival brazilských filmů v Praze. Mé nadšení si získávají i interiéry, které vám s citem pomáhám přeměňovat tak, abyste se v nich cítili spokojeně a uvolněně. 

Vzdělání

2019 -

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Iberoamerikanistika, Mgr. 

2016-2019

2012-2016

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Portugalistika, Bc.

SŠ umělecké a reklamní tvorby Michael, fotografická tvorba

Výstavy

Solo

2020

2019

Výstava "Brazílie", Portugalské centrum v Praze

Výstava "Brazílie", festival brazilských filmů Kino Brasil; Bio Oko Praha

Skupinové

2016

2016

Výstava studentů SŠ Michael; Náměstí Míru, Praha

Prague Photo Festival; Kafkův dům, Praha

 © 2020 Barbora Sýkorová