„Barunka je opravdu skvělá fotografka! Její pozitivní přístup je neuvěřitelný. Na fotkách vše vypadá ještě lépe, než ve skutečnosti. Děkujeme moc za zachycení našeho velkého dne do nádherných vzpomínek! Jsi zlatíčko, Baru!<3 Můžeme jen doporučit!" M.

„Barbora is a super friendly and talented photographer! She knows how to get you in the mood and take the best shots of you!" L. 

„Obrigado pelas fotos incríveis! Adorei.“ A.

„Fotky jsou nádherný, na to nelze říct nic jiného než BOMBA! Je to prostě luxus! Jsou tak překrásný, až mi ukápla slza. Jsi prostě nejlepší, já to říkám neustále!" M.

„Obrovská spokojenost. Naprosto profesionální přístup a přitom tak lidský a milý. Vždy vyjde vstříc a nikdy neměla s něčím problém, se vším pomůže a poradí. Nedělá jí problém vcítit se do role vizážistky a ten výsledek potom je dechberoucí. Nádherné momenty, malé i velké radosti, to vše vám zachytí na celý život. Vřele doporučuji! Pro mě nejlepší fotografka, kterou jsem poznala." J.

„Nejšikovnější fotografka široko daleko, a ještě k tomu moc milá holčina! Její práce je úžasná, takže mohu jen doporučit!“ N.

„Barborka je skvělá, šikovná, nápaditá, svědomitá fotografka. Je na ní stoprocentní spolehnutí, je velmi pečlivá. Nejen že vám udělá fotky, na kterých si budete připadat krásná/krásný/krásní, ale jelikož je to i moc milá, hodná dívka, s dobrým srdíčkem, zanechá ve vás pocit, že se budete cítit krásní vždy, nejen na těch fotkách. Umí pohladit po duši, dodat sebevědomí, a ještě k tomu Vám udělat krásné fotografie, které mají hloubku, a ve kterých můžete spatřit Vaši duši..Umí zachytit člověka, takového jaký je..., proto její fotky jsou přirozené a krásné." K.

„Barča je prostě úžasná a focení s ní je zážitek, který byste si neměli nechat ujít! Zajistí Vám full servis od čaje na uvítanou přes líčení až po neuvěřitelný pocit, kdy si nad svými fotkami jednoduše řeknete WOW! Navíc je to velmi inspirativní žena, která Vás svou osobností ohromí a dodá Vám energii pustit se do něčeho NOVÉHO. Takže všem vřele doporučuji!!" T.

„Svatební i rodinné fotky od Báry jsou úžasné, focení s ní je moc fajn. Moc děkujeme, a rozhodně doporučujeme.” K.

„Barča je za mě nejlepší fotografka! Focení s ní je opravdu za odměnu, je moc příjemná, veselá a věřím, že i naše drahé polovičky a děti s ní focení mooc baví. Druhá věc je ta, že je Barča extrémně rychlá a na fotky u ní nebudete čekat moc dlouho . Ve zkratce: je to prostě profík!" K.

„Barunka je skvělá mladá profesionálka! Vřele doporučuji!!!" P.

„Je to zhruba rok, co jsme s Barčou fotili - já a manžel - krásné párové fotky. Celý proces focení jsme si nádherně užili (vzpomínáme na to dodnes jako na krásný zážitek - Barča je velmi milá a příjemná slečna, přitom plně profesionální od začátku do konce), ale v té době jsme navíc ještě netušili, že to budou právě tyhle fotky, které budou dělat hlavní promo našemu hudebnímu projektu :) Věřím, že to určitě nebylo naposled. Plná spokojenost." ​M.